UPDATE command denied to user 'edeutschtest'@'10.12.20.81' for table 'fusion_settings' Język Niemiecki Online Tydzień Języków - przygotuj się do EURO
Dodane przez nker dnia Maj 02 2012 10:53:56
Na przełomie maja i czerwca w całej Polsce odbędą się obchody Tygodnia Języków, który jest elementem ogólnopolskiej kampanii społecznej „Język to podstawa. Ucz się języków”, organizowanej przez Fundację Instytut Jakości w Edukacji FIJED, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE i Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy w Polsce IAA.
Rozszerzona zawartość newsa
W ramach projektu "Tydzień Języków - przygotuj się do EURO", między 25 maja a 3 czerwca, odbędzie się szereg imprez promujących wielojęzyczność i zachęcających do nauki języków. Planowane działania skierowane są do różnych grup odbiorców, m.in.: dzieci i młodzieży, dorosłych, zainteresowanych rozwojem językowym, oraz właścicieli punktów usługowych, chcących sprawdzić gotowość swoich placówek do obsłużenia zagranicznych kibiców. Wszystkie akcje mają wspólny mianownik, którym jest zachęcenie do nauki języków obcych i podejmowania wyzwań językowych.
e-deutsch.pl - z nami pokochasz niemiecki!